Predstavnici Kancelarije za mlade Beograda podelili novogodišnje paketiće korisnicima Centra

Датум објаве: 16.12.2023.

Danas su, drugu godinu za redom, predstavnici Kancelarije za mlade Beograda, ove godine sa predstavnicima Beogradske organizacije srednjoškolaca i studenata, podelili novogodišnje paketiće korisnicima Centra.
Podeli paketića korisnicima je prisustvovala i v.d. direktora Centra, Jelena Gajić.
Ovim projektom Kancelarija je iskazala posvećenost inkluzivnosti kao i stvaranju okruženja u kome se svaki član našeg društva oseća primećenim i cenjenim, negujući okruženje u kojem svi pojedinci, bez obzira na sposobnosti, mogu napredovati i iskusiti toplinu podrške zajednice.